Tekstil İnşaat Sigorta Turizm İnsan Kaynakları Hakkımızda Bize Ulaşın
Hakkımızda
1990 Yılından bugüne Mitsubishi ana bayi statüsüyle, satış, servis, yedek parça, sigorta ve 2. el bölümleriyle 4S plaza olarak hizmet vermekteyiz.

Basın Ekspres yolu üzerinde 3000 m2 açık alan, 3500 m2 kapalı alan, toplam 6500 m2 alanda hizmet vermekteyiz. 22 yıldır, binlerce aracın satışını gerçekleştirmenin yanı sıra, satış sonrasında da konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile birlikte TSE ve Temsa standartlarında hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Satış sonrasında kasa ayrımı olmaksızın ticari ve binek araçlara hizmet verebilmekteyiz Müşteri memnuniyeti sıralamasında 2006 yılında Türkiye birinciliğini elde etmiş olup, 2012 yılına kadar da bu başarıyı devam ettirerek, dürüst, ilkeli ve müşteri odaklı çalışmanın sonucu pekiştirmiş bulunmaktayız.

Markamızdan aldığımız güç, dürüst ve ilkeli çalışma prensibimiz sonucu müşterilerimizin şirketimize duyduğu güven en büyük desteğimizdir.

Vizyonumuz : Koşulsuz müşteri memnuniyeti.

Misyonumuz : Müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işlerimize referans olmasını sağlamaktır.

  | | Tüm hakları YILDIZLAR GROUP’a aittir. izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.